satış sonrası desteK

Yatay Paketleme Makinası – Dikey Paketleme Makinası ve Zarf Tipi Paketleme Makinası için..
ADAPACK MAKİNE için global ölçekteki müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Satış sonrası müşteri hizmeti de dünyanın her noktasındaki müşterileriyle kurduğu güçlü işbirliğinin en önemli kısmını oluşturmaktadır.

Yatay Paketleme Makinası Fiyatı – Dikey Paketleme Makinası Fiyatı ve Zarf Tipi Paketleme Makinası Destek ve Yatay Paketleme Makinası Satış sonrası teknik destek, makine kurulumu, yedek parça servisi ve müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler, alanında yetkinliği yüksek, deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından titizlikle sağlanmaktadır.

Teknik servis departmanımız, tüm sorularınızı cevaplamaya ve hizmet vermeye hazırdır. Tüketicilerimizin ürün tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerden biri de, firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu servis hizmetidir. Ürünlerin kullanım ömrü süresince verilen servis hizmetinin kalitesi, sürekliliği, güvenirliliği, servis ağının yaygın olması, eğitimli servis teknisyenleri ve yedek parça garantisi ile servis hizmetlerimiz dâhilinde, müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır.

ADAPACK MAKİNE olarak, hızla değişkenlik gösteren tüketici taleplerine ve ihtiyaçlarına karşılık, günün şartlarına uygun olarak en kısa sürede, kaliteli bir şekilde cevap verebilmeyi amaç edinmekteyiz.
Yatay Paketleme Makinası –  Dikey Paketleme Makinası – Zarf Tipi Paketleme Makinası için.

Uzman teknik servis kadromuz ile Dünya standartlarını değiştirecek bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Güler yüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça – servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketici müracaatlarına en kısa sürede hizmet verilerek en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Tüketicilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin sınırının olmadığı ve daima daha iyi bir hizmet sunulması gerektiği bilinciyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız yenilikçi ve üstün hizmetler sunarak her zaman farklılığını gösterecektir.

Yatay Paketleme Makinası Fiyatı – Dikey Paketleme Makinası Fiyatı ve Zarf Tipi Paketleme Makinası Destek Fiyatı için lütfen irtibata geçiniz.

7/24 TEKNİK DESTEK

Makinelerde herhangi bir sorun olduğunda, mühendislerimiz uzaktan makinaya bağlanıp düzenleme yapabilir ve işleriniz durmadan devam edebilir.

 

Telefon ile Bakım

Makinelerde bir sorun olduğunda Telefon ile Uzman ekiplerimize ulaşıp  danışabilirsiniz.